Robinson Club Sarıgerme Sanitas Spa +90 242 725 41 47
/ sarigerme@thesanitas.com

TR-48603 Ortaca / Mugla

Ege Denizinin en huzurlu sahiline sahip olan Robinson Sarıgerme Park Otel’de gizli bir cennettir "SANİTAS SPA". Spamızdaki masal yolculuğunuza Geleneksel Türk Hamamı ile başlayın, gözlerinizi kapatın ve kendinizi uzman terapistlerimizin ellerine bırakın. Sizi hamamda tüm toksin ve ölü derilerizinden arındıracak kabak özel bir peeling karşılıyor. Özel sabun köpükleriyle hazırlanan bir Köpük Bulutu tüm bedeninizi saracak ve muhteşem bir masajla yeniden doğacaksınız!
Sizi hamamın ardından manzarası sonsuz rüya gibi olan terasımızın ve size özel hazırladığımız bitki çayının tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Şimdi uyanma zamanı! Bali Adasına gidiyoruz yolumuz sadece 2 dk... Ege Bölgesinin tek orijinal Bali Evleri ve sempatik Balili bayan uzmanlar ile uyanmak istemeyeceğiniz bir serüvene sürükleneceksiniz. Gözlerinizi açmayın yattığınız yerde kuşların ve şelalemizin sesini dinlemeye devam edin.
Robinson Sarıgerme Park Otelde Sanitas Spa 1.150 M2 üzerine kurulu 10 bakım odasıyla ve bir çok bakım seçenekleriyle size unutamayacağınız duyguları yaşatmak için her zaman hazır olacaktır.

Robinson Club Sarıgerme

SPA MERKEZLERiMiZ

BIZI ARAYIN

0 242 221 61 61