CİLT BAKIMLARI

Anasayfa > SPA Hizmetlerimiz > Cilt Bakımları

Bu menüdeki bakımlardan birini veya birkaçını seçerek Sanitas Spa deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Selvert Mini Cilt Bakımı

Üç ayrı bakımı olan bu şık bakımlar kısa sürede cildinizin ihtiyacı olan derin temizliği veya nemlenmeyi ya da yaşlanmayı geciktirici bakımı sunacaktır. Sizlere selvert ürünlerinin ayrıcalığı ile öncelikle hızlı ve keyifli bakımları ardında da size özel bakımlarla cildinizi doyurabileceğiniz bir ritüel başlangıcıdır.

Süre: 40 dk.

Selvert Yüz Maskeleri

Farklı içerikleri ile Selvert soyulabilen maske derinlemesine nazik bir temizlik sağlar. Kullanım esnasında kan dolaşımını uyarıp hücre yenilenmesini desteklediği gibi cildin doğal fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı olur. Gözle görülür bir saflıkta yenilenmiş ve yumuşamış bir cilt elde edilmesini sağlar.

Süre: 30 dk.

Selvert Vücut Maskeleri

Farklı içerikleri ile Selvert vücut maskeleri ile derinlemesine nazik bir temizlik sağlar. Kullanım esnasında kan dolaşımını uyarıp hücre yenilenmesini desteklediği gibi cildin doğal fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı olur. Gözle görülür bir farkla yenilenmiş ve yumuşamış bir cilt elde edilmesini sağlar.

Süre: 30 dk.

Toparlayıcı Yüz Masajı

Cildi gerginleştirici ve toparlayıcı özel lifting bakımımızla kombine edilince mükemmel sonuçlar veren etkili bir lifting masajı. Yüz kaslarının üzerinde yoğun çalışma ile daha sıkı ve toparlanmış bir cilt elde edilir.

Süre: 20 dk.

Şımartıcı El Masajı

Eller insan vücudunda en çok çalışan bölgelerdir. El masajı tansiyonun dengelenmesine, dolaşımın hızlanmasına ve günün yorgunluğunu alarak ellerin rahatlamasını sağlar.Ayrıca yoğun çalışma sonucu oluşan kaslardaki sertleşmeyi gevşemesine de yardımcı olur.

Süre: 30 dk.

Güzelliğinize güzellik katan Selvert cilt bakımları ile cildinizin tüm ihtiyacını karşılayabilirsiniz

Klasik Cilt Bakımları

Cilt analizi yapıldıktan sonra, cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan bakımları içermektedir. Her cilt tipine uygun kişiye özel bakım programı ile cilt toksinlerinden arınır, nemlenir, yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanır. İhtiyacınıza yönelik farklı bakımlar şişlikleri ve çizgileri hafifletir, cildin canlılığını geri kazandırır.

Süre : 60 dk.

Özel Cilt Bakımları

Cilt analizi yapıldıktan sonra, cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan cildin spesifik ihtiyacına yönelik olarak uygulanan özel bakım programlarıdır. Yoğun nemlendirme, cilt altı dokusunu kuvvetlendirme, sıkılaştırma ve kırışıklıklar ile savaş konularında etkilerini daha bakım esnasında hissetmeye başlayacağınız ve cildinizdeki olumlu yansımalarını uzun süre göreceğiniz bakımlardan oluşmaktadır.

  • Selvert Aqua 21
  • Optimale DNA Vital
  • Vitasphares C Treatment

Süre : 60 dk.

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Bakımları

Cildi yaşlanmaya karşı koruyan kişiye özel uygulamalardır. Cilt için gerekli destek maddeleri olan kolajeni kapsayan ve ciltteki Anti-Aging hormonlarının yapımını artıran özler içermektedir. Cilt saf kolajen ile yoğun şekilde nemlendirilir ve sıkılaştırıştırılır. Kırışıklıklar düzeltilir ve yüz hatları netleşir. Anti-Aging bakımında yosundan kazanılan bitkisel hormonlar, cilde genç bir görünüm kazandırır. Cildin doğal yaşlanma süreci yavaşlatılarak kırışıklıkların oluşumu geciktirilir, mevcut kırışıklıkların görünümleri düzeltir.

  • Cell Vitale Anti-Age
  • Cell Vitale Hydratante
  • Cell Vitale Purfiant
  • Hyaluronique Ligne
  • Peptide Ultra Lifting

Süre : 60 dk.

Şımartıcı Cilt Bakımları

Cildinizde doğanın gücünü hissedin. Adeta mutfağınızdan vücudunuza doğru gelen enerjiyi farkedeceksiniz. Şımartıcı, yoğun nem ve ihtiyacınız olan tüm mineralleri delicattessen serisinin nefis kokuları ile cildinizde ve bütün vücudunuzda yaşayacaksınız.

Süre : 60 dk.

Göz Bakımı

Hassas, narin göz çevresi için özel gevşetici ve tazeleyici bakım. Bakım sırasında göz bölgesinin gevşemesi için lenf drenaj uygulaması yapılmaktadır.

Özel Altın Cilt Bakımı

Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler, bu antik sırdan günümüzde de sonuna dek faydalanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Üstelik artık bunun için bir kraliçe olmanız da gerekmiyor. Altın, kolajen azalmalarını ve elastikiyet bozulmalarını yavaşlatarak ciltteki sarkmaları önler. Cildin bazal katmanında hücre çoğalmasını tetikleyerek sağlıklı ve dayanıklı cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar ve böylelikle ciltte sıkılaşma etkisi yaratır.

Özel Altın Bakımı ile üstün nemlendirme formülüne sahip Gamma PGA ile cilde taşınır. Bu formül, nemi içeride tutarak cildi daha pürüzsüz ve elastik bir görünüme kavuşmaya hazırlar. Serbest radikalleri yok eder. Cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. Ciltte pırıl pırıl, ışıltılı bir görünüm sağlar.

Süre : 70 dk.

error: Content is protected !!