DANIŞMANLIK

Çatma Mescit Hamamı Danışmanlık Hizmeti

Sanitas Spa tarihi Çatma Mescit Hamamı’na danışmanlık hizmeti sağlamıştır. Osmanlı döneminin günümüz mimarisine yön veren en büyük dehası Mimar Sinan, Kasım Paşa adına “Kaşımpaşa Camii-i Kebir” ve “Büyük Hamam”ı inşaa etmiştir. Dönemin ileri gelen devlet adamları “Büyük Hamam”ı ahali ve işçi sınıfı ile paylaşmak istemediği için, Sinan çevrede inşa edilen Haliç Tersane inşaatının işçileri ve ahali için “Çatma Mescit Hamamı tasarlamıştır. Bu hamamdan elde edilen gelirin de Camii-i Kebir’in giderleri ve müezzinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanılmasına karar verilmiştir.

Schlosshotel Danışmanlık Hizmeti

Schlosshotel Kronberg, orijinal olarak 1889-1893 yılları arasında İmparatoriçe Victoria Friedrich için kraliyet kalesi olarak inşa edilmiş muhteşem bir miras tesisidir. 1954 yılında lüks bir otel olarak hizmete giren otel, ünlü İngiliz iç mimar Nina Campbell yönetiminde kapsamlı bir şekilde restore edilmiş ve yenilenmiştir. Schlosshotel Kronberg şimdi eşsiz butik tarzda konaklama, kaliteli gurme mutfağı ve Sanitas Spa’nın danışmanlık hizmetleriyle hazırlanmış deluxe spa ve hamam hizmetleri sunmaktadır.

Anasayfa > Danışmanlık

KENDİNİZİ ŞIMARTIN, DOKUNUŞUN FARKLILIĞINI HİSSEDİN

Sanitas felsefesi; vücudun bedenen ve ruhen bir bütün olarak sağlıklı ve zinde olmasını kapsamaktadır. Bu bütünün temelinde; doğaya olan saygı, sağlıklı ve kaliteli yaşam, doğal güzellik ve hayattan zevk almak yatmaktadır. Günümüzde, fitness ve spa merkezlerinde ruhsal, zihinsel ve fiziki dinçliğe sahip olmanın önemi artmaktadır. Bunun bilincinde olan Sanitas SPA merkezlerinin tasarım konseptleri, fonksiyonelliğin yanı sıra dinçlik ve dinginlik duygusunu hem görsel hemde zihinsel olarak yaratmaya yönelik biçimlerde yapılandırılmıştır.

“Dokunuşun Farklılığı”; mottosu altında birleşen Sanitas SPA merkezleri, huzur ve dinginliği, sağlıklı ve dinç bir yaşantıyla sentezleyerek sizlere hissettirmeyi amaç edinmiştir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

“İşletme Profilinize Uygun Yol Haritası Belirleriz”

  • Fizibilite Çalışmaları/Pazar Analizi/Swot Analizi
  • Konsept Tasarımı/Hizmet Menüsü Hazırlanması
  • Kavramsal ve Şematik Tasarım Geliştirme
  • İnşaat ve Açılış Öncesi Hizmetler
  • Operasyon ve İş Geliştirme
  • Tüm Departmanlarda Personel Temini
  • Yabancı Personel Oturum ve Çalışma İzni
  • PR ve Marka İletişimi
  • Sürekli Eğitim, Geliştirme ve Denetim

DANIŞMANLIK PRENSİPLERİMİZ

“HOLİSTİK KONSEPT VE FONKSİYONEL KULLANIM SENARYOSU”

Sanitas prensiplerine göre, bir Spa tesisinin yaratılma sürecini; konsept, proje ve bütçenin belirlenmesinden, işletme, eğitim ve pazarlamasına kadar planlanmış akıllı projeler oluşturulmaktadır. Fayda/Maliyet oranları doğrultusunda alternatiflendirilerek sunulan bu sürecin fırsat maliyetleri en ince noktasına kadar düşünülmüştür. Böylelikle, belirlenen bütçe doğrultusunda maksimum faydayı minimum sunan tesisler oluşturularak yatırımların doğru değerlendirilmesi sağlanmaktadır. Öncelikle her proje için konsept ve fonksiyonel bir kullanım senaryosu belirlenir. Mekanlar arası ilişkilerdeki uyumun en ince ayrıntısına kadar sağlandığı bu kurguda misafir mekandan ayrılırken bedenen sağlıklı ve ruhen de huzurlu olması amaçlanmaktadır.

Tüm beklentileri karşılayan iyi olma hissini eksiksiz ve bir bütün olarak yaşatabilen bir spa merkezi için “ Holistik konsept ve fonksiyonel kullanım senaryosu” vazgeçilmez bir kriterdir. Sanitas, tasarımlarında tüm bu kriterleri dikkate alarak sofistike ve konforlu mekanlar yaratır.

Anasayfa > Spa Merkezlerimiz > Adana Divan

ADANA DİVAN SANITAS SPA

ÇIRAĞAN MAH. TURHAN CEMAL BERİKER BULVARI, NO: 33 01120 SEYHAN/ADANA

Divan Adana, Anadolu’nun geleneklerine işlemiş konukseverliğini, Akdeniz’in sıcaklığıyla buluşturan Adana’nın en yeni beş yıldızlı oteli olarak, şehrin merkezinde evinizin konforunu sunuyor. Adana’nın 3000 yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yaparak zenginleşmiş kültürü, Divan Adana’nın çağdaş yaklaşımı, benzersiz mimarisi ve iç dekorasyonuyla çok özel bir konaklama tecrübesine dönüşüyor.

Divan Adana Sanitas Spa olarak zengin masaj çeşitlerimiz ile konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

ADANA DİVAN SANITAS SPA

Anasayfa > Spa Merkezlerimiz > Ankara Bilkent Hotel

ANKARA BİLKENT HOTEL SANİTAS SPA

ÜNİVERSİTELER MAH. 1599. CAD. NO:6 06800 BİLKENT / ANKARA

Bilkent Otel, 750 m2′ lik alan üzerine kurulu SPA’sı ile misafirlerine rahatlatıcı ve şık bir ortamda sağlık hizmetlerini sunar.

Bilkent Otel Sanitas SPA, Asya mimarisi içerisindeki Doğu Mistisizmini sergilemektedir. Bilkent Otel Sanitas SPA merkezini diğer merkezlerden ayıran özellikler; mekanın girişinden başlıyor. Müzik sistemi ve dekoruna kadar, hoş kokulu mumlardan ışık sistemine kadar kullanılan kozmetik malzemeleri de dahil merkeze gelen kişiye ruhsal ve bedensel hizmeti, geleneksel konukseverliği ve deneyimli profesyoneller ile sunuyor olması.

II. ULUSLARARASI SPA & WELLNESS KONGRESİ

  • 2009 – Bilkent Otel Sanitas Spa (En İyi Day Spa)
ANKARA BILKENT HOTEL
error: Content is protected !!