KLASİK MASAJLAR

Anasayfa > SPA Hizmetlerimiz > Klasik Masajlar

Dinginlik vahasında tüm duyularınız harekete geçirin, yenilenirken yepyeni bir dünya keşfedin…

Geleneksel Bali Masajı

Kökü Bali’ye uzanan bu derin baskı masajı vücudun basınç noktalarına odaklanarak yüzey altı kas dokularına ulaşır. Kas gerginliklerini yok ederek vücudun enerjisini dengeler.

Süre : 55 dk. / 80 dk.

Mandara Masajı(Dört El Masajı)

İki terapistin ritmik ve uyumlu hareketleriyle uygulanan bu masaj beş gele- neksel tarzı; Shiatsu, Thai, Lomi Lomi, İsveç ve Bali birleştirirken, dilediğiniz takdirde sizin seçtiğiniz stilde de yapılabilir.

Süre : 55 dk.

Taş Masajı

Eski Hint şifalarına dayalı bu masajda sıcak bazalt ve soğuk mermer taşları vücudun enerji noktalarına yerleştirilir. Taşların baskısı ve sıcaklığı kan dolaşımını hızlandırırken kasları rahatlatmaya yardımcı olur.

Süre: 80 dk.

Lomi Lomi Nui Masajı

Kolların alt kısımları ile dirseklerin senkronize hareketleriyle uygulanarak bedeni rahatlatan bu masaj, Hawaii kültürünün önemli bir parçası olan tapınak masajlarının en alasıdır.

Süre: 80 dk.

Thai Masajı

Enerji akışını hızlandırmak ve kaslardaki stresi almak için belirli noktalara baskı uygulanan bu masaj tüm vücudun bir yer minderinde esnetilmesiyle son bulur.

Süre : 55 dk. / 80 dk.

Thai Blend Masajı

Özellikle Tayland’da yaygın olarak kullanılmakta olan Thai Blend Masajı çoğunlukla gerdirme hareketlerini kapsamakta ve sonrasında sıcak aromatik yağlar kullanılarak ruhsal ve bedensel dinginlik sağlanmaktadır. Vücuttaki dolaşımı düzenleyen, sertlik ve gerginlikleri gideren, sinir sistemi üzerinde etki göstererek gevşeme duygusu uyandıran özelliğe sahiptir.

Süre: 55 dk./70 dk.

Shiatsu

Bu geleneksel Japon masajının anlamı parmakla uygulanan baskıdır. Misafirimiz rahat bir giysiyle yerde uzanırken yapılan Shiatsu’da, terapist vücudun stresli noktaları rahatlatmak için ellerini, ayaklarını ve dizlerini kullanır.
Süre : 55 dk.

Mükemmel bir denge oluşturmak ve vücudunuzu yenilemek için çeşitli lüks masajlarımız ile an’ın keyfini çıkarın.

Spa Klasikleri

Zihninizi ve bedeninizi tazelerken ruhunuzu arındırın…

Antiselülit Masajı

Karın bölgesine, kalçalara ve bacaklara uygulanan sert ve yoğun masaj hareketleriyle vücuttaki deformasyonu ve portakal görünümünü yok etmeye yardımcı, kan dolaşımını hızlandırıcı masajdır.

Süre : 40 dk.

Aromaterapi

Bu masaj Akdeniz bitkilerinden elde edilen aromatik yağların sağladığı ruhsal ve fiziksel rahatlamayı vaadeden nazik bir tüm vücut masajıdır.

Süre: 55 dk./ 80 dk.

Manuel Lenf Drenaj

Lenf drenajının görevi vücudun lenf sistemini harekete geçirmektir. Lenf sadece vücuttaki suyu atma, yumuşatma ve toksinlerden arındırma etkisiyle kalmaz, aynı zamanda organizmanın tüm savunma sisteminin taşıyıcısıdır.

Süre : 40 dk./55 dk.

Sanitas İmza Masajı

Sert ve yumuşak teknikler bir arada kullanılarak seçtiğiniz aromatik yağlarla yapılan bu masaj kaslarınızı gevşetirken tüm stresinizi alacak.

Süre : 40 dk. / 55 dk. / 80 dk.

Spor Masajı

Yaratıcı ve rahatlatıcı bir masaj şeklidir. Bu masajın öncelikli amacı kan dolaşımını hızlandırmaktır. Kas, sinir ve omurga buz kompres ve destekleyici bandaj ile tedavi edilir. Özel spor masaj teknikleri ile tenisçi dirseği tedavi edilir, kas fonksiyonları ölçülür, kaslar güçlenir.

Süre : 40 dk/ 55 dk. / 80 dk.

Reflexoloji

Özel bir teknikle uygulanan bu masajda, ayaktaki belli noktalara yoğunlaşarak vücuttaki her türlü gerginlik giderilir.

Süre: 55dk.

error: Content is protected !!