SANITAS HAKKINDA

Anasayfa > Hakkımızda

DIFFERENCE OF TOUCH…

Biz Sanitas SPA Wellness olarak uzun yıllardır sektörün her bölümünde hizmet vermekteyiz. 1997 yılında Lykia World bünyesinde Sanitas SPA olarak şubelerimizden ilkini açtık ve böylece SPA sektörüne kurumsal anlamda ilk adımı atmış olduk.

Özenli ve yoğun bir çalışmanın sonucunda 1998 yılında Türkiye Bölge Robinson TUI Hotellerinin tamamına girdik. Başarılı trendimizin getirisi olarak yüksek çalışma tempomuz hep sürdü ve bu süreç içerisinde yerli ve yabancı kaynaklardan birçok ödüller aldık. Lüks hizmet söz konusu olduğunda da akıllara artık Sanitas SPA markası gelmektedir.

Bu yükselen trendin bir getirisi olarak şu anda Sanitas SPA; Türkiye Kempinski Hoteller zincirinde 12 yıldır, Türkiye Robinson TUI Hotelleri’nde ise 20 yıldır hizmet vermektedir.

SPA hizmetlerimiz memnun misafirlerimiz ile hızlı bir şekilde devam ediyorken,dünyaca ünlü, lider SPA markalarının da yarıştığı platformlarda aday olduk ve önemli başarılar elde ettik.

SPA hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için çalışma alanlarımızı çoğalttık ve aşağıda belirttiğimiz hizmetleri vermekteyiz:

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformlarda tanınıp bilinen, dünya standartlarında, yenilikleri takip eden ve aynı zamanda öncülük eden bir kurum olmak ve benzer işi yapan SPA merkezlerine de örnek teşkil etmek. Eğitim ve kalite standartları ile Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve tüm dünyada bilinen, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin kendilerini çok iyi hissettikleri ve tüm beklentilerinin sorunsuz karşılandığı lider bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Dokunuşun farklılığı mottosu altında Sanitas SPA merkezlerinin misyonu, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek amacıyla huzur ve dinginlik sağlamak, sağlıklı ve dinç bir yaşam tarzı sunmaktır.