SELVERT KOZMETİK

Anasayfa > Selvert Kozmetik

GÜZELLİK DÜNYASI

Türkiye’nin en köklü ve dünya çapında ödüllü olan tek spa’ sı Sanitas Spa ailesine yepyeni bir ürün markası ekledi. SELVERT Thermal; hem geleneksel hem de son teknoloji ürünü kozmetik ürünlerinde son derece özenli bir tedaviye destek verici cilde ve doğaya dost bir kozmetik markasıdır.

Yenilikçi sunumları, piyasa analistleri tarafından yürütülen periyodik çalışmaların bir sonucudur ve formülasyonları, aktif ve etkili kozmetik teknolojinin modern güzellik uzmanları için neler sağlayabileceğinin açık bir örneğidir.

Profesyonel tedavilerden perakende ürünlere kadar SELVERT THERMAL serisi kozmetiklerin etkinlikleri, tüm formülasyonlarda en etkili aktif prensiplerin ve termal suyun kullanılmasına dayanır.

PEKİ SELVERT MARKASI NASIL DOĞDU ?

Dış dünyadaki güçler ile ilgili yapabileceğimiz bir şey olmadığının farkına varan Dr. Bach, mutsuzluğun üçüncü sebebini, başkalarıyla ilişkileri en aza indirmeyi denemeye karar verdi. Burada ilk izlenimler ve kendimizi iyi hissetmemiz çok önemli bir rol oynuyor. Tüm bunlar, 1975’te Selvert ve Selvert Thermal ana markaları olmak üzere Idesco’nun kuruluşunun yolunu açtı.

Biz, insanların ilk izlenimlerini geliştirirken kendileri ile ilgili daha iyi hissetmelerine yardım etme amacında olan bir kozmetik şirketiyiz.

Sağlığınız için çalışıyoruz. Güzelliğiniz için çalışıyoruz. Hayatınızın daha iyi olması için çalışıyoruz.

Selvert Thermal, devrimsel MP Kalkanı ve diğer bileşenler sayesinde cildin bariyer işlevini korumak için güçlü bir kalkan görevi gören ürün serisi Urban Response’ı geliştirdi.

Urban Response, kirlenme faktörlerinin ve cildin maruz kaldığı dış etkilerin yıpratıcı etkisini gidererek cilde doğal güzelliğini geri kazandırıyor ve cildin parlak, korunmuş ve kadifemsi dokusunu açığa çıkarıyor.

Eşsiz bir çift ve Idesco’nun güzellik felsefesinin temeli: Güzellik uzmanı ile müşterisi arasındaki uyum.

Güzellik felsefemiz doğrultusunda, her kadına kendi ihtiyaçlarına, yaşam tarzına ve isteklerine göre belirlenmiş tedavi yöntemleri öneriyoruz.

HER CİLT İÇİN ÖZEL BİR ÇÖZÜM

Tüm cilt tipleri için toleransları klinik olarak test edilmiş eksiksiz ve etkili bir ürün serisi. 1930’da Sigmund Freud insanların mutsuzluğunun üç sebebi olduğunu söyledi:

  • Dış dünya, acımasız, yıkıcı güçlerin kaynağı
  • Kendi vücudumuz, acı ve hastalığın sebebi
  • Birlikte yaşanması zor olan kişilerle olan ilişkiler

Öyleyse, mutluluğa nasıl erişebiliriz? 1963’te Dr. Bach mutsuzluğa hayır demeye karar verdi ve Ginper Grubunun başlangıcı olan klinik teşhise adanmış bir girişim olan Biosystems’ı kurdu. Amacı, daha iyi bir yaşam kalitesine ulaşmak ve mutsuzluğun ikinci sebebinin, kendi vücudumuzun ızdırabının etkisini en aza indirmek üzere hastalıkları teşhis etmek ve önlemek için gereken araçları sağlamaktı.