ROBINSON CLUB SARIGERME

Anasayfa > Spa Merkezlerimiz > Robinson Club Sarıgerme

ROBINSON CLUB SARIGERME SANITAS SPA

TR-48603 ORTACA / MUĞLA

Ege Denizinin en huzurlu sahiline sahip olan Robinson Sarıgerme Park Otel’de gizli bir cennettir “SANİTAS SPA”. Spamızdaki masal yolculuğunuza Geleneksel Türk Hamamı ile başlayın, gözlerinizi kapatın ve kendinizi uzman terapistlerimizin ellerine bırakın. Sizi hamamda tüm toksin ve ölü derilerizinden arındıracak kabak özel bir peeling karşılıyor. Özel sabun köpükleriyle hazırlanan bir Köpük Bulutu tüm bedeninizi saracak ve muhteşem bir masajla yeniden doğacaksınız!

Sizi hamamın ardından manzarası sonsuz rüya gibi olan terasımızın ve size özel hazırladığımız bitki çayının tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Şimdi uyanma zamanı! Bali Adasına gidiyoruz yolumuz sadece 2 dk… Ege Bölgesinin tek orijinal Bali Evleri ve sempatik Balili bayan uzmanlar ile uyanmak istemeyeceğiniz bir serüvene sürükleneceksiniz. Gözlerinizi açmayın yattığınız yerde kuşların ve şelalemizin sesini dinlemeye devam edin.

Robinson Sarıgerme Park Otelde Sanitas Spa 1.150 M2 üzerine kurulu 10 bakım odasıyla ve bir çok bakım seçenekleriyle size unutamayacağınız duyguları yaşatmak için her zaman hazır olacaktır.

GERMAN WELLNESS ASSOCIATION

  • 2007 – Tüm Robinson Sanitas Spaları (Excellent Degree)
  • 2006 – Tüm Robinson Sanitas Spaları (Excellent Degree)
  • 2005 – Tüm Robinson Sanitas Spaları (Excellent Degree)
  • 2004 – Tüm Robinson Sanitas Spaları (Excellent Degree)
  • 2003 – Tüm Robinson Sanitas Spaları (Excellent Degree)
ROBINSON CLUB SARIGERME

SPA MERKEZLERİMİZ

error: Content is protected !!