TÜRK HAMAMI

Anasayfa > SPA Hizmetlerimiz > Türk Hamamı

Egzotik kokuları ve rahatlatıcı sıcaklığı ile geleneksel Doğu stiline uygun olarak hazırlanmış otantik hamam seansları size sultanlara layık bir deneyim sunar.

Paşa Hamamı

İsteğinize göre tüm vücudunuz keselenebilir ya da arzunuza göre sadece vücudu kaplayan aromatik sabun köpükleri cildiniz temizlenerek canlandırır ve rahatlatır.

Süre : 40 dk.

Şehrazat Hamamı

Paşa Hamamı’na ek olarak, özel aromatik yağlar ve dairesel hareketler ile yapılan masajda, kafa derisine, ellere ve ayaklara yoğunlaşılarak beden yeniden canlandırılır.

Süre : 55 dk.

Sanitas Detoks Hamamı

Ritüeliniz seçiminize göre kahve çekirdeği ,deniz tuzu veya yosun vücut peelingi ile başlar. Siz aromatik köpüklerle kaplı bir şekilde uzanırken, başınıza, ellerinize ve ayaklarınıza özel yağlar eşliğinde dairesel hareketlerle masaj yapılır. Zencefil çayı ikramı ile son bulur.

Süre : 60 dk.

Özel Hamam Bakımı

Özel günler için hazırlanmış olan bu masaj, seçiminize göre üzüm veya kahve çekirdekleri, esmer şeker, kahve ya da bal kristalleriyle yapılan vücut peelingiyle başlar. Siz aromatik köpüklerle kaplı bir şekilde uzanırken, başınıza, ellerinize ve ayaklarınıza özel yağlar eşliğinde daire-sel hareketlerle masaj yapılır. Geleneksel şerbet ikramıyla son bulur.

Süre : 60 dk./80 dk.

error: Content is protected !!