UZAK DOĞU MASAJLARI

Anasayfa > SPA Hizmetlerimiz > Uzak Doğu Masajları

Ayurvedik Bakımlar

Ayurveda eski bir Hint şifa sanatıdır. Ayurveda öğretilerine göre doğru bir yaşam stili ve beslenme tarzı ile hem hastalıklara karşı korunmak hem de gerçek doyuma ve sükunete ulaşmak mümkündür.

Shirodhara

Anja (üçüncü göz) ve Sahasrara (taç) çakralarına yavaşça dökülen sıcak Ayurvedik yağ rahatlatıcı bir etki yaratır. Merkezi sinir sistemine iyi gelen bu özel yağ, stres belirtilerini yok eder. Uykusuzluk ve baş ağrısını giderir.
Süre: 55 dk.

Abhyanga

Sıcak Ayurverdik yağ yavaşça vücuda dökülerek yapılan bu geleneksel masaj vücudun enerji kanallarını açarken, dolaşımı ve enerji akışını da hızlandırır. Bu masaj ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve toksinleri atmanıza yardım eder. Bedeni, zihni ve ruhu dinlendirmek için birebirdir.
Süre: 55 dk.

Senkronik Abhayanga (Dört El Masajı)

İki çift el tarafından eş zamanlı olarak uygulanan bu masaj, enerji dolaşımınızı dengeler, vücudunuzu derinlemesine rahatlatır, ona enerji verir, ruhu sakinleştirir ve bedenin iç dengesini destekler.

Süre: 55 dk.

Shiroabhyanga

Abhyanga ve Shirodhara masajlarının birleşiminden oluşan bu masaj sizi rahatlatırken, vücudunuza uygulanan sıcak ve baharatlı yağlar be- deninizi, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirecek.

Süre: 80 dk.

Spa Etiketi

Spa rezervasyonlarınız öncesi aşağıdaki bilgilere dikkatinizi çekmek isteriz.

Spa Rezervasyon

Spa ile ilgili herhangi bir soruşturma ya da bilgi için, 5350’yi tuşlayın ya da telefon ekranında ‘spa’ düğmesine basın. Önceden rezervasyon yaptırmanız tavsiyemizdir. Lütfen hamamımız konusunda önbilgi alınız. Sizin gizliliğinizi sağlamak bizim için önemlidir. Hamamı kullanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekir.

Hazırlık

Odanız güvenlidir. Tüm değerli takılarınızı Spa’ya gelmeden odanızda bırakmanızı öneririz. Spa’da gerçekleşen kayıplarınızdan Spa sorumlu tutulamaz. Erkekler için yüz bakımlarından maksimum sonuç sağlamak için gelmeden önce iyi bir traş önerilir.

Ulaşım

Rezervasyonunuzdan 15 dakika önce geliniz. Aldığınız hizmete bağlı olan herhangi bir komplikasyona sahip olup olmadığınızı öğrenmek için sizden tıbbi kontrol formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Danışma

Sizi beklentilerinizi belirlemek ve size en uygun olan kişiselleştirilmiş Spa paketinizi belirlemek için sizi spamıza davet ediyoruz.

Spa Butik

Spa deneyimize arzu ederseniz evinizde devam edebilirsiniz.Spa merkezimizde almış olduğunuz profesyonel bakımların tüm ürünlerini ve daha fazlasını spa butiğimizde bulabilirsiniz.Ayrıca plaj kıyafetleri ,mumlar,parfümler,hediye setleri ve eşsiz seçenekleri görebilmek için spa merkezimizde bulunan butiğimizi ziyaret edebilirsiniz

İptaller

Rezervasyonunuzu iptal etmek için en az 3 saat önceden haber vermelisiniz. 3 saatlik süre içerisinde yapılan iptallerde hizmetin %50 kısmı odanıza faturalandırılacaktır.

Çocuklar

Çocukları çok seviyoruz, fakat lütfen Spa ambiyansını bozmamak adına öğlen saat 16:00 sonra 0-11 yaş arası çocuklarınızı Spaya getirmeyiniz. 12-17 yaş aralığındaki gençler ebeveynlerinin gözetiminde ürün ve hizmetlerimizin keyfini sürebilirler.

Çalışma Saatleri

Düşük Sezon : 08.00 – 20.00 | Mevcut Hizmetler 11:30 – 07.00
Yüksek Sezon: 07.00 – 22.00 | Mevcut Hizmetler 09:00 – 21:00

Sanitas Spa ruhsal ve zihinsel dinginliğiniz için size özel paketler öneriyor

Sanitas Spa’da Bir Gün

Tercihiniz doğrultusunda sauna veya buhar odasındanda başlayan bakımınız Şehrazat hamamı ile devam eder.Size özel hazırlanmış Vıp Suite odamızın rahatlacı ortamında Sanitas İmza masajının ardından alacağınız Özel Selvert cilt bakımınız ile birlikte ayak masajı tamamamlayarak ardından sizin için hazırlanmış olan dinleme alanında taze meyve ikramınız keyfini çıkarabilirsiniz.

Süre : 225 dk.

Doğa’nın Gücü

Yolculuğunuz sadece ölü deriyi arındırmakla kalmayıp vücudu istenmeyen toksinlerden arındıran ve lenfatik drenajı da destekleyen zencefil peelingi ile başlar. Peelingi hemen ardından fiziksel ve ruhsal dengenizi sağlamaya yardımcı olan, vücudunuzu ve ruhunuzu arındıran iç huzura yönelik rahatlatıcı Ginseng Masajı ile doğa’nın gücüne ve huzuruna kendinizi bırakın.

Süre : 75 dk.

Keyifli Başlangıçlar

Sizi çevreleyen ve iç güzelliğinizin parlamasına sağlayan bakımlarımız ile huzura doğru bir yolculuğa çıkın. Sehrazat Hamamı ve Özel Altın Masajının keyfini çıkarttıktan hemen sonra size özel hazırlanan meyve tabağının keyfini çıkartın.

Süre : 110 dk.

Jet-Lag Paketi

Vücudun yeni bir zaman dilimine alışması zorlu bir süreçtir. Bu esnada yorgunluk, stres, su kaybı ve kramp gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Artık jet-lag’ın bu istenmeyen etkilerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. 40’ar dakikalık hamam ve klasik masaj ile ekspres yüz bakımından oluşan paketimiz sizi rahatlatacak ve tazeleyecek.

Süre: 120 dk.

Özel günlerinizi sizler için eşsiz kılıyoruz.

Sanitas Çiftlere Özel

Çiftler için özel olarak hazırlanmış masaj odamızdaki romantik atmosferin tadını çıkarın. Burada spa keyfiniz, etkileri tüm bedeninize yayılan bir ayak masajıyla başlayıp, baş ve yüz masajıyla son bulacak.

Sanitas Romantik Çiftlere Özel

Çiftlere özel masajda olduğu gibi, burada da sizin için hazırlanmış odamızdaki romantik atmosferinin tadını çıkaracaksınız. Masajınız vücut peelingiyle başlayıp, kaslarınızdaki tüm gerginliği alan bir ayak masajıyla devam edecek, baş ve yüz masajıyla son bulacak. Daha sonra sizi dinlenme odasında taze meyvelerle ağırlayacağız.

Süre: 120 dk.

Sanitas Sonsuzluk Düeti (Kutlamalar İçin)

Tercihiniz doğrultusunda buhar odası veya saunada başlayan bakımınız hamamda keselenme ve köpük masajıyla devam eder. Çiftlere özel odamızın romantik atmosferinde ayak, baş ve yüz masajından oluşan bakımınızı tamamlayabilir, ardından dinlenme odasında taze meyve ikramımızın tadını çıkarabilirsiniz.

Süre : 150 dk.

Prens ve Prenseslerinizi lüks bir dokunuş ile şımartalım

Günlük yaşamızın stresinden kurtulmak ve yaşamdan biraz daha keyif almak için spa merkezlerini ziyaret ederiz.Çocuklarımızda bizimle aynı dünyada yaşıyorlar ve tıpkı bizler gibi aynı günlük stresleri yaşıyorlar .Peki Sanitas Spa’da bu stresten çocuklarınızla birlikte kurtulmaya nedersiniz?

Çocuk Spa hizmeti süresince bir yetişkin odada bulunması gerekmektedir.Tüm çocuk spa hizmetlerimiz 12 yaşından küçük çocuklarımız için geçerlidir.

Mini Me Masaj

Çocuğunuzun vücudundaki stres ve gerginliği mini me masajı ile yok edelim.

Mini Yüz Bakımı

Çocuğunuz için yapılan temizleme işlemi ve maskeden oluşmaktadır. Bakım sonrası temiz cildin önemine ilişkin temel dersler çocuğunuz ile paylaşılacaktır.

Mini Me El ve Ayak Masajı

Çocuğunuz için rahatlatıcı el ve ayak masajından oluşan bir masajdır.
Süre: 20 min.

Mini Me Köpük Hamamı

Türk hamamında yapılan köpük bakımı ile çocuğunuz köpükler ile sarılıyken aynı zamanda vücudundaki stresten arınır.

Mini Me Yüz Maskesi

Çocuğunuz için yapılan yüz maskesinden oluşmaktadır. Bakım sonrası temiz cildin önemine ilişkin temel dersler çocuğunuz ile paylaşılacaktır.
Süre: 20 min.

Mini Vücut Maskesi

Çocuğunuz için yapılan vücut maskesinden oluşmaktadır. Bakım sonrası temiz cildin önemine ilişkin temel dersler çocuğunuz ile paylaşılacaktır
Süre: 20 min.

error: Content is protected !!