VÜCUT BAKIMLARI

Anasayfa > SPA Hizmetlerimiz > Vücut Bakımları

Sanitas Spa’nın özel vücut bakımlarıyla bırakın bedeniniz canlansın… İhtiyaç duyduğunuz tüm enerjiyi yeniden kazanın…

Yosun Vücut Bakımı

Mikro granüller halinde yosun; vücudu toksin maddelerden arındırır, sıkılaştırır ve metabolizmayı uyarır. Su ve yağ birikiminin azaltılmasında yardımcı olur ve aynı zamanda etkili şekilde nemlendirme özelliğine sahiptir. Deri ve dokular minerallerle ve vücudun gereksinim duyduğu elementlerle beslenir, etkili bir biçimde huzur duygusunu arttırır.

Süre : 70 dk.

Şımartıcı Vücut Bakımları

Vücudunuzda doğanın gücünü hissedin, adeta mutfağınızdan vücudunuza doğru gelen enerjiyi farkedeceksiniz. Şımartıcı, yoğun nem ve ihtiyacınız olan tüm mineralleri delicattessen serisinin nefis kokuları ile cildinizde ve bütün vücudunuzda yaşayacaksınız.

Süre : 70 dk.

Kan Dolaşımı Hızlandırıcı Vücut Bakımları

Saf su yosunu içeren jel, oldukça zengin mineral ve vitamin içeriği ile toksinleri atmak, cilde yeniden mineral kazandırmak ve cilt dokularını gerginleştirmek için kullanılır. Yorgun ve dolaşım problemi olan bacaklar için de ideal bir bakımdır.

Süre : 70 dk.

Sıkılaştırıcı Vücut Bakımları

Vücut elastikiyetinin yeniden kazanılmasında etkili sıcak bakımdır. Yoğun etken maddeler ve sıkılaştırma etkisi olan yosun sayesinde elastin dokuya destek sağlanır. Düzenli uygulamayla birlikte vücudun istenilen forma kolaylıkla kavuşması sağlanır.

Süre : 50 dk.

Özel Altın Vücut Bakımı

Ürünlerin içeriğindeki minareller ve özel yağlar sebebiyle vücutta derinlemesine nemlenme sağlarken gold bakımın etkisiyle ciltte gençleşme sıkılaşma sağlanır. Bu özel ritüel kuşkusuz vazgeçilmez bakımınız olacaktır.

Cildin elastikiyetini arttıran ve canlandıran yoğun nemlendirici bir vücut bakımıdır. Akabinde aromatik yağlarla yapılan masaj ve muhteşem kokularla birlikte cilde ipeksi bir his kazandırılır.

Süre : 70 dk.

Şekillendirici Ve İnceltici Vücut Bakımları

Kırmızı ve gri çamur kullanılarak yapılan vücudun bölgesel ihtiyacına göre renklendirilmiş çamur maskeleri ile ihtiyacı olan bölgeye uygulanır. Vücut yapınızın ihtiyacı doğrultusunda bölgesel aktive edici bir bakımdır. Vücudunuzun hem incelmesine hem sıkılaşmasına odaklanır. Vücut peelingi ile başlayıp bölgesel aktif fitness masajı ile devam eder, masaj sonrası aktive edilen bölgelere maske uygulaması yapılır ve vücuda sürülen krem ile bakım son bulur. Aktif kas hareketleri ve yoğun bölgesel masajın birleşmesi ile vücudun ihtiyacı olan bölgelerde incelme ve sıkılaşma etkisi yaratır.

Süre : 70 dk.

Göğüs Bakımı

Göğüs ve dekolte bölgesi için sıkılaştırıcı, dolgunlaştırıcı, nemlendirici ve pürüzsüzleştirici anında etki yaratarak özel günlerde vazgeçemeyeceğiniz bir bakımdır.

Süre : 50 dk.

Fitness Salonu

Tam donanımlı gym ve fitness salonunda, lisanslı fitness eğitmenimiz kişisel sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmanız için size yol gösterip teşvik edecektir. Hedefiniz ister kardiyovasküler fitness, ister ileri aşamada güç kazanma, esnekliğinizi arttırma ve/veya fazla kilolardan kurtulma olsun, çeşitli egzersizler arasından tercihinizi yapın ya da kişisel eğitmenlerle çalışın.

*Fitness bölümümüz sadece 16 yaş ve üzeri misafirlerimize hizmet vermektedir.

Vücut Kompozisyon Analizi

Tanita analiz cihazı ile vücut analizini gerçekleştirir. Analiz sonucunda vücut ağırlığını, yağ ve kas miktarlarını, ortalama metabolizma hızını, toplam su miktarını ve bunların vücuttaki dağılımlarını gösterir. Bunun yorumlaması uzmanlar tarafından yapılır.Bu hizmetimizden yaralanabilmek için lütfen Spa resepsiyonu ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sağlık durumunuza ve spor geçmişinize göre sizin için hazırlanan çalışma programı ve eğitmen eşliğinde yapacağınız özel dersler sayesinde verimli bir antrenman geçirmeniz sağlanır.

Süre : 20 dk.

Kişisel Antrenman

Süre : 60 dk.

Happy & Fit Paketi

60 dakikalık kişisel antrenman ve 40 dakikalık Sanitas İmza Masajı

Süre : 100 dk.

Yüzme Dersi

Çocuğunuzun yüzme seviyesini geliştirmeye yönelik özel derslerimiz deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Ders esnasında eğlenceli ve verimli zaman geçiren çocuklar, program sonunda birer yüzme sertifikasıyla ödüllendirilirler.

Süre : 60 dk.

Sizin için seçtiklerimizle ruhunuzu,zihninizi ve bedeninizi dinlendirin…

Altın Masajı

İçeriğinde 24 ayar altın parçacıkları ile zenginleştirilmiş masaj yağı ile vücutta enerji akışını düzenleyip, oksijen üretimini arttırarak kişinin zihin ve ruh dengesini düzenler.Enerji akışı düzenlemesi ile kişide gevşeme ve ciltde parlak bir görünüm verir.İçeriğindeki 24 ayar altın parçacıkları hücre fonksiyonlarını dengeler ve bloke olmuş enerji noktalarını açar.

Süre : 55 dk.

Ginseng Masajı

Geleneksel çin masajının en özel tekniklerinden oluşan bu masaj sadece bu masaj için kullanılan doğalginseng bitkisinden yapılmış olan yağ ile birlikte etkin bir rahatlama sağlarken toksinlerden arındırır. Uykusuzluk, yorgunluk ve stres gibi sorunlar ile ginseng baş etme kapasitenizi arttırırken bakımınız sonrası ikram edilen özelginseng çayı ile derin bir huzur yaşayabilirsiniz.

Süre : 55 dk.

Bambu Masajı

Bambu masajı günün yorgunluğunu ve stresini üzerimizden atmak için özel bambu çubuklarıyla yapılan bir masaj türüdür. Rahatlatıcı özelliliğe sahip bu masaj, ayakaltından başlayıp enseye kadar uygulanır.Bu masajda vücudun bazı yerlerine baskı yapılırken bazı yerlerine ise ritmik hareketler uygulanır. Bu sayede yorgun kaslar gevşetilir ve vücut rahatlamış ve hafiflemiş olur.

Süre : 55 dk.

Herbal Masajı

Uzakdoğu’dan gelen farklı bitki çeşitleri ile hazırlanan bitki keseleri ile yapılır.Herbal masajı vücuttan toksin atılmasını sağlayan etkili bir masajdır. Isıtılmış masaj yağları ve sıcak bitki keseleri ile tüm vücudunuza uygulanan bu bitkisel bakım ile hem zihinsel hem fiziksel rahatlamada bitki keselerinin mucizesini hemen farkedebilirsiniz.

Süre : 70 dk.

Biyorevitalizasyon Cilt Bakımı

Biorevilalizasyon adı verilen bir yöntem ile hyaluronik asit cilt altında uzun süre kalacak bir yapıya kavuşturuluyor, cildin nemlenmesi, elastikiyeti uzun süreli olarak korunuyor,destekleniyor. Özel hazırlanmış Hyaluronik asit jelinin soğuk lazer dediğimiz bir yöntem ile cilt altında çapraz bağlı hale getirilmesi ve hyaluronik asitten maksimum faydanın sağlar.Bu bakım yüz,boyun,dekolte ve ellere yapılabilmektedir.
Süre : 60 dk.

error: Content is protected !!